Bilfinger Industrial Services Polska Sp. z o.o.

Navigation

O nas

 Jesteśmy częścią międzynarodowej grupy Bilfinger, europejskiego lidera wśród dostawców usługi utrzymania ruchu. Jako grupa inżynieryjna i serwisowa Bilfinger projektuje, buduje, utrzymuje w ruchu i bierze udział w eksploatowaniu elektrowni, rafinerii oraz innych obiektów przemysłowych.

 

Pod nazwą Bilfinger Industrial Services Polska funkcjonujemy od 2012 roku. Obecny kształt firmy jest wynikiem połączenia trzech spółek, z których każda miała wiele lat doświadczeń w usługach dla przemysłu, w tym na rynkach zagranicznych. Przynależność do niemieckiej grupy kapitałowej Bilfinger SE sprawia, że mamy dostęp do najnowszych technologii, know how, oraz możliwości rozwoju pracowników zgodnie z międzynarodowymi standardami. Najwięcej doświadczeń zdobyliśmy w energetyce, realizując na rzecz elektrowni i elektrociepłowni usługi utrzymania ruchu, w tym usługi serwisowe, remontowe, modernizacyjne oraz wybrane inwestycje. Podobne usługi świadczymy również w innych branżach przemysłu, m.in. w branży petrochemicznej, chemicznej, cementowej. Nasi specjaliści z zakresu elektryki, mechaniki oraz AKPiA dbają o to, by urządzenia i procesy technologiczne naszych klientów działały bezawaryjnie. Jako jedna z niewielu firm w swojej branży prowadzimy audyty techniczne oraz zaawansowane badania diagnostyczne urządzeń ,dzięki którym jesteśmy w stanie szybko diagnozować ryzyka awaryjności maszyn i urządzeń oraz im przeciwdziałać. W konsekwencji tego proponujemy Klientom metodykę obsługi maszyn zależną od stanu technicznego maszyny. Problemy rozwiązujemy kompleksowo: proponujemy gotowe rozwiązania: naprawcze, opracowujemy jednostkowe technologie naprawy, nadzorujemy remonty i wykonujemy odbiory w imieniu inwestora.W swoich działaniach stosujemy rozwiązania, narzędzia  i metody  BMC®-Bilfinger Maintenance Concept.

Nie zostawiamy naszego Klienta samego z problemem, zgodnie z wartościami zdefiniowanymi w Misji BILFINGER – We Create,We Care,We Can-Tworzymy, Troszczymy się, Potrafimy