Bilfinger Industrial Services Polska Sp. z o.o.

Navigation
Jak aplikować

Jak aplikować

Zachęcamy do składania aplikacji w różny sposób:

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z działem HR, który chętnie udzieli odpowiedzi na wszelkie pytania, tel.: +48 22 3409232.

Prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli  

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami)”.

Informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami, nadesłanych ofert nie zwracamy.

 

 
 

 

ETAPY REKRUTACJI


Realizując procesy rekrutacyjne w Bilfinger Industrial Services Polska Sp. z o.o., staramy się jak najlepiej dopasować nasze możliwości zatrudnienia do kwalifikacji i kompetencji kandydatów. Równie istotne są dla nas doświadczenie zawodowe i wiedza techniczna, jak również motywacja do pracy i nauki oraz zaangażowanie. Dlatego dopasowujemy zakres oraz poszczególne etapy procesu rekrutacji do kandydatów, z którymi rozmawiamy. Standardowymi elementami prowadzonych przez Bilfinger rekrutacji są:

  • Krótka rozmowa telefoniczna z działem HR

  • Spotkanie bezpośrednie z zespołem rekrutacyjnym

  • Wykonanie testów, próbek, badań potwierdzających kompetencje techniczne

  • Wykonanie zadań rekrutacyjnych typu case study odzwierciedlających typowe zadania na stanowisku

  • Spotkanie z przyszłym przełożonym

  • Złożenie oferty

Przy każdej rekrutacji, analizując potrzeby na dane stanowisko w odniesieniu do kandydatów, których poznajemy dokonujemy indywidualnej oceny, które z zaprezentowanych powyżej etapów ostatecznie  będą niezbędne podczas danego procesu rekrutacji.

Dbamy o Candidates Experience, co oznacza, że nasz zespół rekrutacyjny pozostaje w kontakcie z naszymi kandydatami, a każdy kandydat z którym spotykamy się w procesie rekrutacyjnym otrzymuje  merytoryczny feedback po spotkaniu, a nie tylko kurtuazyjne podziękowanie za udział w procesie.